V Letech u Dobřichovic jen pár kroků od klidného břehu řeky Berounky naleznete restauraci U Zlatý rybky. Specializujeme se především na pokrmy rybí kuchyně, konkrétně čerstvé sladkovodní ryby z nedalekých sádek.

U Zlatý rybky - Rybí restaurace u Berounky

V Letech u Dobřichovic jen pár kroků od klidného břehu řeky Berounky naleznete restauraci U Zlatý Rybky. Úspěch naší práce stavíme na vysoce kvalitní moderní gastronomii. Specializujeme se především na pokrmy rybí kuchyně, konkrétně čerstvé sladkovodní ryby z nedalekých sádek. Nabízíme také vybraná jídla mezinárodní kuchyně i tradiční českou kuchyni.

Jsme zastánci lokálních surovin, proto chceme využívat především neanonymních dodavatelů z okolí, se kterými se osobně známe a můžeme se spolehnout na kvalitu jejich produktů. Nejsme žádní militantní bio fanatici, u kterých byste nenalezli ani stopu globální civilizace, ale pokud si můžeme vybrat, dáváme vždy přednost kvalitě surovin před jejich nejnižší cenou.

Současně považujeme za správné podporovat a spolupracovat s místními dodavateli. Všude ve vyspělém gastronomickém světě je přirozené, že se jí a pije především to, co se pěstuje a produkuje v místě, kde se zrovna nacházíme. Tato myšlenka je nám velice blízká a snažíme se jí řídit i při naší práci.

Naším klíčovým dodavatelem jsou Sádky Lety, díky kterým můžeme nabízet sladkovodní ryby výhradně v té nejvyšší možné kvalitě. Sádky jsou od restaurace vzdáleny pouze několik stovek metrů, což nám umožňuje pracovat pouze s rybami čerstvými. Zabíjíme a kucháme i několikrát denně. Současně reagujeme na sezonnost - nabízíme právě ty ryby, které jsou v daném období přirozeně na trhu. Přírodu a sezónu respektujeme a nasloucháme jim.

Kontakty:

Restaurace U Zlatý rybky
U ZLATÝ RYBKY s.r.o.
Na skalkách 557
252 29 Lety

N49° 55' 15.83" - E14° 14' 43,30"

Telefon: +420 799 522 491

http://www.rybi-restaurace.cz/

IČ: 07305681
DIČ: CZ07305681

Otevřeno / Open

Leden-Únor / January-February
Pá / Fri: 16:00-22:00
So-Ne / Sat-Sun: 11:00-22:00

Březen-Prosinec / March-December
St-Ne / Wed-Sun: 11:00-22:00


Poslední novinky a zajímavosti:

| tisk | pdf |

autor: Jan Bretl