TopRumy.cz

Webový portál www.toprumy.cz přináší nejen zajímavosti o rumech z celého světa. Nabízí rovněž odborný servis spojený s touto ušlechtilou lihovinou.

Katalog rumů prezentovaných na tomto portálu obsahuje více jak stovku předních produktů, které vyčnívají na trhu nejen svou kvalitou, ale i vyjímečností. Mezi zastoupené značky patří např. Bielle, Botran, Ron Abuelo, Caroni, Cortavio, Cubanacán, Cubaney, Centenario, Diplomático, Dzama, Pyrat, Millonairo, Rhum rhum, Ron de Barrilito, Sailor Jerry, Santa Tereza, Zacapa, Zafra, Zaya, El dorado, Niesson, Ron Nation, Don Papa, Kraken, Arcane a mnohé další. V e-shopu jsou prezentovány za skvělé ceny a je možno je doručit po celé zemi či vyzvednout osobně v Praze.

Portál www.toprumy.cz poskytuje i velmi cenné odborné informace. Lze se zde dočíst o členění rumů podle regionů a způsobů výroby. Radí rovněž, jak rum správně degustovat, jak s touto lihovinou naložit při přípravě koktejlů či jak s rumem vařit.

Chcete ochutnat luxusní rum? Máte zájem dozvědět se o rumu více? Proniknout do tajů výroby a historie, ochutnat prvotřídní produkty a přitom pohovořit s našimi „rumaři“, tedy odborníky na slovo vzatými? Kontaktujte portál www.toprumy.cz, kde se postarají o jedinečný a nevšední zážitek zároveň. Specializují se jak na řízené i neřízené degustace těch nejlepších rumů  pro privátní i firemní klientelu. Spolupracují přímo s majiteli destilérek v karibské oblasti a také odborníky z celého světa.

Kontakty:

www.toprumy.cz

Rumové degustace: info@toprumy.cz

David Mikulenka
rumový odborník, realizace degustací, zákaznický servis
david.mikulenka@toprumy.cz
tel: 731 207 212


Poslední novinky a zajímavosti:

| tisk | pdf |

autor: Jan Bretl