Skrytý unikát Václavského náměstí - secesní krápníková jeskyně přímo v centru Prahy. TRITON Restaurant má pro každého přichystán nezapomenutelný zážitek – jako byste se ocitli v jiném světě.

Triton Restaurant
(Restaurace Praha centrum, Vinotéka Praha centrum, Sezónní menu, Zážitková gastronomie)

Chloubou této restaurace je bezesporu její vinotéka. Tým sommeliérů pečlivě vybírá vína z celého světa, ale i z České republiky, či dokonce přímo z Prahy. Vybírat můžete tedy nejen z pražské vinice Salabka, ale i ze všech moravských regionů. Milovníky vín potěší i skvosty z francouzského Burgundska, Alsaska, Bordeaux či Rhôny; předních italských regionů, Španělska, ale i z tzv. nového světa.

V Tritonu můžete očekávat víc než nevšední gastronomické zážitky, které člověka vezmou za srdce. Například romantická večeře při svíčkách v jedinečné atmosféře krápníkové jeskyně. Interiér restaurace Vám krom lahodných pokrmů nabízí i netradiční setkání s dávnou mytologií. Díky své jedinečnosti a zároveň dostupnosti v centru Prahy se v TRITON Restaurantu setkávaly významné osobnosti kulturního i politického života – např. Voskovec a Werich, Vlasta Burian, Emil Arthur Longen, Jaroslav Marvan, Jindřich Plachta, E. E. Kisch, Hugo Haas a mnoho dalších…

Maximální kapacita celé restaurace vč. salonku (20 míst), je celkem 88 míst. Větším skupinám do cca 550 osob poskytneme banketové prostory Františkánského kláštera v Praze 1.

Pro své stálé zákazníky nabízí restaurant TRITON věrnostní program, který přináší řadu výhod a umožňuje jeho členům čerpat zajímavé a chutné odměny.

Kontakty:

TRITON Restaurant
Václavské náměstí 26
110 00 Praha 1
Tel.: +420 221 081 218
Fax: +420 221 081 300
E-mail: info@tritonrestaurant.cz
Web: www.tritonrestaurant.cz

GPS: N50º 4' 58.08" - E14º 25' 31.91"

Otevřeno: denně 11:30 – 23:00


Poslední novinky a zajímavosti:

| tisk | pdf |

autor: Jan Bretl