Společnost LOCASTE s. r. o. působí na českém trhu s víny a vybranými delikatesami a ve své činnosti vychází z mnohaletých zkušeností svého týmu v oblasti špičkové gastronomie.

Palác vína - Locaste Wines

Společnost LOCASTE s. r. o. byla založene roku 2009 a na českém trhu s víny a vybranými delikatesami ve své činnosti vychází z mnohaletých zkušeností svého týmu v oblasti špičkové gastronomie. Provozuje web a internetový obchod s víny www.palacvina.cz.

V portfoliu naleznete vína z předních vinařských oblastí Francie (např. Domaine de la Barthe, Domaine Jean Chartron, Vicomté d´Aumelas a další), Itálie (např. Cantine Rigonat, Castello Romitorio, Paolo Manzone a další) , Rakouska (např. Domäne Wachau, Weingut Gschweicher), Německa (Weingut Schreieck), Španělska, Chile a samozřejmě i od vybraných moravských vinařů.

Důležitým partnerem je moravské vinařství Václav Šalša. Toto vinařství s rodinnou tradicí se nachází v obci Čeložnice u Kyjova. Oblast je jako stvořená pro pěstování vinné révy a tvorbě lahodného moku, kterým víno bezesporu je. Navazuje na staré vinařské tradice v rodině (první dochované zmínky sahají do roku 1796) a při výrobě vína využívá moderních šetrných technologií. Snaží se produkovat vysoce kvalitní odrůdová vína s typickým charakterem a svěžestí pro vinařskou oblast Slovácko. Na celkem 16 ha vlastních vinic pěstuje odrůdy Sauvignon, Chardonnay, André, Tramín kořenný, Hibernal, Malverinu, Rulandské šedé, Muškát, Irsai Oliver, Pálavu, Ryzlink rýnský, Sylvánské zelené, Solaris a Laurot. Zaměřujeme se na výrobu přívlastkových vín, které dodává do prestižních restaurací a hotelů.

Společnost Locaste se rovněž zabývá organizací degustací vína a delikates a privátních akcí na míru. Vína z celého světa můžete poznat i formou řízené degustace, kterou pro vás odborně připraví a prezentovat vybraná vína bude zkušený sommelier. Samozřejmostí je výběr vín k degustaci na míru dle zadání klienta a flexibilita v místě konání akce. Rovněž je možné vhodně kombinovat ochutnávaná vína s pokrmy připravenými předními českými šéfkuchaři. Současně pro vás rádi připraví i jiné gastronomické služby jako jsou tématické večeře, prezentace, setkání s vinaři a producenty delikates, catering a podobně.

V současné době je stále větší poptávka po gastronomických produktech vysoké kvality a hlad po stále nových zážitcích v tomto směru. I v tomto vás dokáže perfektně uspokojit. Do našeho portfolia patří široká škála produktů, jakými jsou kvalitní oleje olivové i lisované z jiných surovin, špičkové octy, káva, čokoláda a čokoládové výrobky, kvalitní italské delikatesy a mnoho dalšího. Všechny tyto produkty lze prezentovat a dodat i jako zajímavý a kreativně zabalený dárek. Špičková vína, vinné produkty, delikatesy, ale i vinařské pomůcky či vinné sklo mohou být i skvělým a nápaditým dárkem vhodným pro firemní zákazníky.

Kontakty:

LOCASTE s. r. o.
Habrová 2658/10
130 00 Praha 3

Libor Černoch
jednatel společnosti

Tel: 602 130 680
E-mail: info@locaste.cz
Web-eshop: www.palacvina.cz

eShop výdejní místo
V Jamkách 323/54
Čakovičky
250 63


Poslední novinky a zajímavosti:

| tisk | pdf |

autor: Jan Bretl